Як зробити шумоізоляцію автомобіля

Шумоізоляція автомобіля це предмет мрій багатьох автомобілістів, постійно страждають від шуму, що доноситься з задушливих шосе і автомагістралей. Не дивно, що для Москви ця проблема постає особливо гостро всі водії втомилися від постійних пробок, коли клаксони заглушають звук мотора, а музика із сусідньої машини не дає розслабитися. Стоячи в пробці, від таких шумів зазвичай нікуди не дітися, від чого страждають не тільки вуха водія, але і його нерви.

Однак МАК Студія пропонує Вам революційне рішення цієї проблеми ми зробимо Ваш салон повністю ізольованим від зовнішніх шумів. Провівши шумоізоляцію в Москві, на Павелецькому Ви отримаєте максимум комфорту і задоволення від експлуатації Вашого автомобіля. Природно, повної тиші, як у вакуумі, досягти не вийде , однак загальний шумовий фон знизиться, причому значно. Для цього наші фахівці проведуть комплекс робіт з шумоізоляції вашого авто. Не намагайтеся зробити шумоізоляцію автомобіля своїми руками. Багато хто вважає, що шумоізоляція не потрібна, проте так кажуть зазвичай ті, хто звик до шуму або просто ніколи не їздили на автомобілі в якому була проведена грамотна шумоізоляція.

Те, що Вас не дратує шум машин , що мчаться по Ленінградському шосе або Садовому кільцю, то, можливо, ситуація стала для Вас критичної Ваш слух погіршився. Шумоізоляція салону автомобіля в даному випадку виявиться вкрай корисною і допоможе повернути Вас в тонус.

Як зробити шумоізоляцію автомобіля

Прочитати статтю повністю.


Share →