Як зробити генеалогічне дерево

Для тих, хто хоче порадувати себе або своїх нащадків якісно оформленої родоводу, кращий варіант генеалогічне древо. Ви можете намалювати звичайне дерево на ватмані, картоні або повсті, прикрасивши його гілки іменами і фотографіями родичів. А можете скористатися однією з комп’ютерних програм по складанню родоводу. Чим наповнити гілки дерева? Простіше обмежитися трьома останніми поколіннями. Але постаравшись, можна в повному розумінні заглянути вглиб століть. Для початку постарайтеся згадати всіх своїх близьких, живих нині і які залишили цей світ.

Дістаньте і уважно вивчіть старий сімейний альбом. Розпитайте батьків та інших представників старшого покоління, ким були їхні брати і сестри, де вони жили, чим займалися, за кого вони виходили заміж і скільки народили дітей. Постарайтеся прикрасити гілки свого дерева не тільки іменами, а й фотографіями.

Можливо, старі знімки троюрідного дідуся ви знайдете в альбомі когось із родичів? Складання генеалогічного дерева схоже на заповнення білих плям на карті чим більше ви отримаєте відповідей, тим більше виникне питань. Але це вкрай захоплююча робота, адже можна дізнатися багато нового про свою власну сім’ю і передати ці знання своїм дітям!.

Як зробити генеалогічне дерево

Прочитати статтю повністю.


Share →