Як змінити ім'я комп'ютера?

Кожен комп’ютер в мережі має своє ім’я, яке допомагає ідентифікувати (і розрізняти) комп’ютери в мережі. Приміром, в одному домені або робочій групі . Для того, щоб змінити ім’я комп’ютера в Windows XP, вам необхідно виконати наступні дії:

1. Увійдіть в систему, використовуючи обліковий запис з адміністративними правами (це може бути як користувач Адміністратор, так і користувач наділений відповідними правами);

2. Натисніть правою кнопкою миші на ярлику «Мій комп’ютер» (його ви знайдете на робочому столі Windows XP) і виберіть, у меню,, пункт «Властивості»:

3.

Далі нас цікавитиме вкладка «Ім’я комп’ютера»:

4. У вікні властивостей системи ми побачимо поточне ім’я комп’ ютера . Для того, щоб змінити його, натисніть на кнопку «Змінити»:

5. У рядку «Ім’я комп’ютера» змінюємо поточне ім’я комп’ютера: на нове (тут вашої фантазії немає меж!) І натисніть на «ОК»: Не захоплюйтеся занадто екзотичним і назвами, щоб потім не було болісно соромно ;-)

6. Далі знову натисніть на «ОК»:

7. Як бачимо, ім’я комп’ютера було змінено.

Але всі зміни будуть застосовані після перезавантаження:

8. Натисніть на «ОК» і перезавантажте систему. Після запуску системи, комп’ютер з Windows X з’явиться в мережі з новим ім’ям.

З тим, яке ви призначили йому вище.

Як змінити ім’я комп’ютера?

Прочитати статтю повністю.


Share →