Як вийти заміж за іноземця?

Від автора: Я почала писати цю книгу в 1999 році і закінчила в 2000, опублікувавши на моєму сайті . Почала писати книгу під моєю дівочим прізвищем Петрова і закінчила під моєю заміжньої прізвищем Соломон. У серпні 2000 року про мою книжку і сайт написали в журналі Cosmopilitan і з цього моменту моє життя змінилася на 180 градусів. преса має величезну владу! Пізніше книжка була опублікована Новосибірським книжковим видавництвом і стала доступна в твердому вигляді.

За багато років мою книжку стільки разів вкрали і передрукували на Інтернеті без мого дозволу, я припинила рахувати. Природно, за 12 років багато що змінилося, хоча основні принципи спілкування з іноземними чоловіками залишилися ті ж. В цьому році (201
2) я цілком переписала мою книгу 101 рада як вийти заміж за іноземця, з урахуванням мого 12-річного досвіду роботи в якості власниці шлюбного агентства і досвіду тисяч пар, які. Новий варіант доступний ТІЛЬКИ НА ЦЬОМУ САЙТІ і я буду продовжувати редагувати книжку на цьому сайті, щоб вона завжди була сучасною. (Поставте закладку!) Якщо ви дійсно хочете знайти свою долю в шлюбі з іноземцем, а не просто поміняти країну або поперепісиваться в онлайні — ця книжка для вас! У з п е х о в! Олена Петрова-Соломон На цих сторінках ви знайдете:.

Як вийти заміж за іноземця?

Прочитати статтю повністю.Share →