Як розібратися в різниці між дієтичними і легкими продуктами?

Здравствуйте. У мене проблемка: за час вагітності набрала 18 кг, після пологів вага нікуди не пішов. Дитині вже 5 місяців , годую грудьми. Хотілося б продовжувати грудне вигодовування, але схуднути до 60-65 кг. Вага до вагітності 60 кг, зараз важу 81 кг, зріст 16
7. будь ласка, підкажіть з чого почати.

Заранее спасибо. Добрий день, мені 31 рік, зріст 158 см, вага 61 кг. 3 м-ца тому я народила доньку, після пологів залишилися 10 зайвих кілограм. Як схуднути, щоб це не вплинуло на склад і кількість грудного молока ? Спасибо! Здравствуйте, Юлія! Як схуднути після пологів? Я народила чотири місяці тому це мої другі пологи, до першої вагітності я важила 50-53 кг, а йшла народжувати вже 84 кг з пологового будинку мене виписали я важила 74кг, протягом 2-років худла повільно але впевнено до 57 кг не докладаючи не яких особливих зусиль. Потім настала друга вагітність я вже не так набрала поправилась до 80кг після пологового будинку важила 74кг протягом двох тижнів схудла до 71кг а потім набрала знову 74кг і вже майже три місяці моя вага не зменшується.

Я не знаю, що мені робити як харчуватися щоб годувати грудьми і при цьому потроху худнути справа в тому у мене було кесарів-які навантаження боюся робити. Я звикла бути худий і для мене це просто стрес. Чи методики, комплекс вправ які мені допоможуть ? Спасибо! Добрий день! У мене проблеми з раціоном харчування! Мені 28 років, у мене є дочка 7 років, і майже два місяці тому я народила сина! За другу вагітність я набрала велику вагу 29 кг. , Причому строго обмежуючи себе в їжі. До вагітності я важила 60 кг. при зростанні 167см. Чуствовала я при цьому себе відмінно ! Минуло майже два місяці після народження сина і моя вага зараз 70-72кг.

Я годує мама і не знаю як збалансувати своє харчування , щоб вага не збільшувався, а поступово сходив до мого первісного стану. Допоможіть будь ласка привести себе в норму після других пологів.

Як розібратися в різниці між дієтичними і легкими продуктами?

Прочитати статтю повністю.

Share →