Як розібратися в різниці між дієтичними і легкими продуктами?

Текст нижче є перекладом відмінною статті »з сайту «. Цей сайт ведеться сімейною парою, що використовує систему харчування повільних вуглеводів вже кілька років. Там в цілому багато цікавих статей про різні аспекти дієтології, спорту, поєднання роботи і дієти і т.

д. Дієта, описана Тімом Феррісом в книзі 4 hour body, також відома як Slow-carb diet, є відмінним способом скинути зайву вагу, відмінно себе відчувати і досягати значних успіхів. Перед вами найкращий список продуктів, що ви зможете знайти, необхідних для даної дієти. Продукти для дієти Slow-carb включають в себе базовий набір, який купується спочатку і поповнюється нечасто, і щотижневий.

Базові продукти Щотижневі продукти Білки яйця (беріть два або три десятки органічні, намагайтеся не брати з додаванням Omega або вітамінів) стейк, якщо любите Овочі Бобові Розраховуйте по півбанки на один прийом їжі. Множимо на кількість прийомів їжі зазвичай це 28-3 = 25 разів на тиждень. Можна змішувати консервовані боби і суху руду сочевицю, 1/3-1/2 чашки (~ 130г) за їжу. консервовані боби / квасоля — червона, чорна, біла квасоля (боби) «Правильні» корисні жири мигдальне масло (кожні два тижні), або натуральне солоне арахісове масло, якщо дорого купувати мигдальне Все! Реально, це найпростіший список продуктів, який я коли-небудь використав у житті. Удачи! / / Люк Старбака, 201
3.

0
2. 07 / / Переклад з англійської : Олександр Дьомін, 201
3. 0
3. 0
7.

Як розібратися в різниці між дієтичними і легкими продуктами?

Прочитати статтю повністю.

Share →