Подробная информация страны европы на сайте.

Як робиться прогноз погоди

Досвід складання метеопрогнозів во время Олімпіади в Сочі дозволить російським синоптикам в будущем точніше передбачати погоду на терріторіі країни, повідомив во вторнік на пресс-конференції в РІА Новини директор Гідрометцентру РФ Роман Вільфанд. Росгідромет зміг організувати міжнародний проект под егідой Всесвітньої метеорологічної організації (WMO). Зараз провідні країни Канада, США, Великобританія, Норвегія, Європейський центр середньострокових прогнозів працюють разом с намі, випускають прогнози по етому регіону. Ми вибираємо найкращі результати прогнозування с нашімі моделями, які поки дають найкращі результати, і смотрім, який фізичний блок ілі дінаміческій блок найбільш адекватно описує ті ілі іние процеси.

Тому Сочинська Олімпіада, с профессіональной точки зору, дасть можливість перейти на новий рівень прогнозування в нашей країні, сказав Вільфанд. Експерт зазначив, що прогнозування погоди для горних регіонів, де в том числі пройдуть змагання Сочинської Олімпіади, є найбільш складним. Розробивши модель, яка буде с високой точністю передбачати погоду там, метеорологи зможуть отримати ще більш гарні результати для равнінних територій. В околицях Сочі вже чотири роки працює команда провідних синоптиків із Росгідромета, кожен із которих відповідає за «свій» Олімпійський об’єкт і успел вивчити мікроклімат. Експерт підкреслив , що ще рано давати прогнози на время проведення Ігор, но напомніл, що, в среднем, сніговий покрив в етом регіоні встановлюється в канун Нового року. На станції Червона поляна можна визначити, що середня дата утворення стійкого снігового покриву припадає прямо на канун Нового року, в новогоднюю ніч.

Висота «Червоної галявини» приблизно 570 метрів. Змагання проходять вище там сніг встановлюється раніше. Найпізніша дата встановлення снігового покриву, зафіксована до сіх пір, початок другої декади січня, зауважив Вільфанд.

Як робиться прогноз погоди

Прочитати статтю повністю.

Share →