Як правильно вибрати автомобільного GPS навігатора?

До того ж, водій, при користуванні навігатором на його екран дивиться зрідка, а більше орієнтується на голосові повідомлення програми. З цих міркувань я свого часу не став купувати навігатор-пристрій, а встановив програму-навігатор в смартфон. Там і великий екран з HD-дозволом і начинка достатня, щоб все прекрасно працювало.

Тут особисто я не погоджуся. Керуючи автопоїздом досить довго за родом своєї професії маю на борту — по перше карти доріг або атлас доріг (кому як зручніше), смартфон, навігатор і не один, раніше возив ноут але зараз необхідність у ньому відпала, хочу сказати що програма-навігатор в смартфон не завжди допоможе і не завжди правильно прокладає маршрут і може сильно підвести в потрібний момент т. до залежить від вишок зв’язку навколо смартфона (яскравий приклад при русі в районі міста Кстово об’їжджаючи ваше місто стільникова мережа сильно хворіє і людина понадіявшись на цю програму може залишитися без підтримки навігації), другий момент — я дуже здивований що водій, при користуванні навігатором на його екран дивиться зрідка, а більше орієнтується на голосові повідомлення програми — я таких водіїв поки не бачив (ну кажу тільки за себе і тих кого бачив), навігатор це завжди тільки екран з інформацією про шляхи (особисто у мене і моїх колег звук вимкнений з моменту покупки) поясню чому, точність позиціонування особливо на картах Навітел залишає бажати кращого і навігатор часто позиціонує вас поруч з дорогою і навігатор починає пілікати, давати помилку, говорити поверніть наліво, направо, ви збилися з шляху та інше.

Це сильно дратує будь-яку людину. Додаю скрін телефону з папкою навігація щоб показати що я використовую в дорозі іноді (найцінніше для мене це яндекс карти і дубль гіс з картою всіх міст Росії працюючий оффлайн до речі). Сподобалося? /.

Як правильно вибрати автомобільного GPS навігатора?

Прочитати статтю повністю.


Share →