Середнє значення розміру дисплея коливається від трьох з половиною до п’яти дюймів. Буває й менше, і більше. Однак Ви повинні розуміти, що чим більше дисплей Вашого автомобільного навігатора, тим зручніше ним користуватися, не жертвуючи при цьому питанням дорожньої безпеки.

Однак і ціна у таких моделей буде вище. У маленьких і великих навігаторів є свої плюси і мінуси. Принадність компактних навігаторів в їх мобільності. Можна без зусиль покласти апарат в кишеню для пішої або велосипедної прогулянки. У свою чергу, навігатор з великим екраном зручніший для використання додатків, таких як перегляд відео або фото (в більшості таких навігаторів ці функції підтримуються), і володіє більш широким оглядом карти, що впливає на зручність навігації .

Так само хотілося б згадати про матеріали корпусу. Найчастіше це пластик, іноді алюміній. Тут теж треба враховувати те, як навігатор буде використовуватися. Пластик з покриттям Soft Touch — не боїться подряпин і потертостей . Навігатор з таким покриттям можна сміливо кидати в кишеню куртки, і навіть якщо там пару раз виявляться ключі — свій первозданний вигляд він не втратить.

Але виглядає такий апарат скромно і непоказно, в порівнянні з корпусом з полірованого пластика або алюмінію, який виглядає дуже стильно і будь-якій машині додасть солідність.

Як правильно вибрати автомобільного GPS навігатора?

Прочитати статтю повністю.

Share →