Як правильно вибрати автомобільного GPS навігатора?

Як правильно вибрати gps-навігатор? Вирішили придбати пристрій, який завжди підкаже вам, в яку сторону їхати? Напевно, ви дізналися про нього з розповідей друзів, а, можливо, й самі бачили його у використанні. Вибираючи навігатор, не забувайте про його специфіку: функціях і параметрах вашого майбутнього помічника. Зараз навіть стають популярними навігатори, здатні виконувати роль сигналізації. Адже це досить клопітно і трудозатратно, а навігатор не зацікавить викрадача , і, якщо щось трапиться з автомобілем, саме gps приймач може вивести на місце, куди переженуть автомобіль.

По-перше, екран. Він повинен бути максимально великим і мати достатньо високий дозвіл. Бажано, щоб дисплей був під захистом покриття антивідблиску, щоб не доставити вам незручностей під час сонячної погоди. По-друге, карта і обсяг пам’яті. Ці критерії є, напевно, найважливішими, тому що вони визначають ефективність навігатора. Краще заздалегідь вирішите, які карти вам будуть необхідні, а також поцікавтеся, чи є вони у вподобаному вам пристрої.

У будь-якому випадку, необхідно знати, якщо можливість встановлювати нові карти в ваш навігатор. Велика частина навігаторів мають таку властивість автоматична прокладка маршрутів . Саме ця функція так необхідна для того, щоб вказувати дорогу. По-третє, зовнішній вигляд пристрою. Найважливіше в цій характеристиці це знати, як навігатор прикріплюється в салоні автомобіля.

Вибирайте навігатор з найбільш зручним для вас кріпленням і становищем у салоні автомобіля.

Як правильно вибрати автомобільного GPS навігатора?

Прочитати статтю повністю.

Share →